ورود ثبت

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *


گریم و کانتورینگ صورت

کانتور کردن  و هایلایت کردن 

هایلایت کردن و کانتور کردن به کاری میگوییم: که باعث میشود نهایتا ایراد های صورت گرفته شود و صورت زاویه دار شود. خطوط قهوه ای را حتما در صورت دیدید که موقع گریم می اندازند به آن خط ها میگوییم کانتور کردن.  

مسیری که با خطوط سفید، رنگ های روشن حالا اصطلاحا نه سفید، روشنتر از رنگ پوست انداخته میشود هایلایت میگوییم.

اما این کار چه کمکی به ما میکند؟ ( ما خیلی راحت میتوانیم با آنها جاهایی که زیباتر هستند را بیشتر نشان بدیم و جاهایی که کمی ایراد دارند را بپوشانیم که اصطلاحا خوشگلی ها را بیرون اندازیم، یک صورت را : یعنی از خط پیشانی تا راس ابرو ها جایی که ابرو ها قرار دارند ، از ابرو تاطیغه بینی و از طیغه بینی تا انتهای چانه را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید، دقت کنید: هر قسمتی که بزرگتر به نظر می آید باید آن را به اندازه ی آن دو قسمت دیگر کنید ، بعضی از افراد طیغه بینی بلندی دارند، بعضی از افراد پشت لبشان بلند است ، بعضی ها پیشانیشان و بعضی فک و چانه بزرگی دارند. اگر شما به این سه قسمت خوب توجه کنید و آدم را با این نگاه آنالیز کنید، میتوانید کل صورت را درست گریم کنید)  

 

جهت مشاوره و ارتباط بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید و از طریق لینک زیر در کانال تلگرام با ما همراه باشید:

  02144050719
  09026516498
https://t.me/ana_academy

برای دیدن فیلم های آموزشی کلیک کنید.

 

خواندن 121 دفعه

موارد مرتبط

دیدگاه شما

کلیه حقوق مادی معنوی این سایت متعلق به موسسه آنا می باشد،قوانین حاکم بر آنا، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران می باشد قدرت گرفته از: نونگار
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت