ورود ثبت

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *


ترمیم کاشت ناخن با پودر

ترمیم کاشت پودر

اگر تمام مراحل کاشت را درست انجام داده باشید ناخن بی هوا و مرتب جلو آمده باشد و هیگچونه مشکلی نداشته باشد خیلی راحت میتوانید مراحل ترمیم را انجام دهید.

_ممکن است مناطقی از ناخن حلال پایین احساس کنید روی صدف حباب های هوا است و مواد از بستر ناخن جدا شده و هر رنگ لاکی که زده شده لاک پاک شده است لاک زیرناخ رفته است و ...  ایجاد شده است برای این ناخن ها باید چه کاری انجام دهیم؟

_اول اینکه کلا به هیچ عنوان برای ترمیم کار جای دیگه را قبول نکنید. اگر دیدید لکه های سبز روشن یا تیره دیده میشود صرفا نگویید آن حتما قارچ است ممکن است کثیف باشد ممکن است با سوهان کشی از بین برود بنابراین حتما ناخنی که لکه دارد قارچ نیست. قارچ رو به سیاهی میکشد اگر ناخن ریموو شد با سوهان برداشته نمشود بستر ناخن عقب میرود گوشت از ناخن جدا میشود زیر سطح ناخن هوا میافتد؛ ولی اگر در این حد هنوز پیشرفت نکرده باشد با سوهان آن کثیفی ها از ناخن بلند شود موردی ندارد ترمیم را ادامه دهید.

1_موادی را که هوا کشیده بردارید و کاملا سطح ناخن را یک سوم موادی که در کاشت ترمیم قبلی روی ناخن است کامل با سوهان بتراشید

2_زمانی که کامل دستتان را سبک کردید مانیکور را انجام دهید گوشت های اضافه و پوست ها را عقب بزنید و نیپر نیپ بکنید سعی کنید مانیکور کامل و تمیزی انجام دهید؛ دقت کنید که به گوشت های ناخن آسیب وارد نشود

3_مرحله مواد گزاری : اگر ناخن شکسته ای داشتید تیپ را برای ناخن مشتری بچسبانید و خط تیپ را فید کنید که آماده شود ده تا انگشت با هم مواد گزاری شود. اصلا با قالب ناخن را ترمیم نکنید برای زمان کاشت مشکلی ایجاد نمیشود چون خیلی ناخن کار ها هستند که با قالب راحتترند. با قالب ناخن را ترمیم نکنید چون با قالب باعث میشه ضخامت ناخونتان زیاد باشد و ظاهر نازیبایی بهتان بدهد سعی کنید از قلم استفاده کنید.

4_مواد را سبک کردیم مواد اضافه را از روی دست برداشتیم یک حوله تمیز یک بار مصرف زیر دست مشتری پهن میکنیم دقت کنید ضد قارچ فقط و فقط روی محل طبیعی ناخن باید خورده شود بعد از اینکه ضد قارچ زدید ناخن آماده میشه برای مواد گزاری پرایمر روی قسمت طبیعی ناخن گزاشته میشود قلم را داخل لیکویید بزنید اضافه ها را بتکانید روی قلم را نگاه کنید که مواد پودری مانند، به حالت مواد مایع در بیاید، خیلی مهم است که سفیدک روی مواد قلمتان ایجاد نشود. قلمتان را روی حوله تمیز کنید بروید سراغ انگشت بعدی به هیمین ترتیب ده تا انگشتتان را مواد گزاری کنید. اگر مواد گزاری صحیحی داشته باشید قطعا سوهان کشیتان خیلی آسان و راحت خواهد بود. سطح ناخونتان را با سوهان کاغذی کامل سوهان کشی کنید و با سوهان دستی گوشت ناخن را از کنار فرنچ جدا کنید مرتب کنید با بافر سطح ناخن را بافر بکشید تا تمام خط و خش ها از بین برود، بعد از انجام این مراحل کارتان آماده است.

 

جهت مشاوره و ارتباط بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید و از طریق لینک زیر در کانال تلگرام با ما همراه باشید:
  09026516498
https://t.me/ana_academy

برای دیدن فیلم های آموزشی کلیک کنید

 

خواندن 2306 دفعه

موارد مرتبط

دیدگاه شما

کلیه حقوق مادی معنوی این سایت متعلق به موسسه آنا می باشد،قوانین حاکم بر آنا، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران می باشد قدرت گرفته از: نونگار
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت